Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmiany Rady Nadzorczej PEPEES

Tadeusz Tomaszewski nie jest już członkiem Rady Nadzorczej PEPEES. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. w piątek dokonało zmiany Rady Nadzorczej spółki. Jedynym łomżaninem który pozostał we władzach tej największej spółki produkcyjnej w mieście jest Andrzej Kiełczewski.

Zgodnie z zamierzeniami podczas piątkowego Walnego odwołano stara Radę Nadzorczą PEPEES-u, i chwile później powołano nową. Tworzą ją Krzysztof Jerzy Borkowski, Zygmunt Karczewski, Dorota Sylwia Kopczyńska, Andrzej Kiełczewski, Wojciech Faszczewski, Jacek Dowgiałło, Krzysztof Stankowski. Ze starej do nowej przeszło tylko trzech członków w tym łomżanin Kiełczewski.

Andrzej Kiełczewski od 20 lat związany jest z PEPEES-em. Zaczynał jako mistrz, aktualnie jest zastępcą Dyrektora Produkcji. Ma wykształcenie wyższe - magister zarządzania organizacjami, ukończył też podyplomowe Studia Menadżerskie Master of Business Administration.
W poprzedniej Radzie Nadzorczej PEPEES S.A. był członkiem, sekretarzem, a nawet z-cą Przewodniczącego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę