Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Jak odzyskać energię i szczupłą sylwetkę na wiosnę?

Wraz z nadejściem cieplejszych i bardziej słonecznych dni, wiele osób zaczyna walkę nie tylko o odzyskanie dawnej szczupłej sylwetki, ale również o poprawę własnego samopoczucia. Przesilenie wiosenne dotyka coraz więcej osób, sprawiając, że zamiast cieszyć się piękniejszą pogodą, czują się wiecznie zmęczone, zdekoncentrowane i apatyczne. Czy da się to jakoś odmienić?

Sekret tkwi po prostu w naturze

Winowajcą wiosennego przesilenia i kilku zimowych nadprogramowych kilogramów jest przede wszystkim dieta. Żywność wysoko przetworzona, naszpikowana chemią, konserwantami i barwnikami doprowadza nie tylko do nagromadzenia się toksyn w organizmie i zatrzymania wody, ale przede wszystkim do osłabienia. Organizm nie jest dotleniony, nie otrzymuje niezbędnych witamin i mikroelementów, czasami jest również niedożywiony, dlatego pogorszenie się samopoczucia i spadek energii jest niejako bezpośrednią konsekwencją wybierania nieodpowiednich produktów spożywczych. Na szczęście można skorzystać z dobrodziejstw natury, czyli wprowadzić do swojej diety produkty o właściwościach prozdrowotnych, jak np. jęczmień, pokrzywa, szpinak, chia, pietruszka, by móc znów poczuć się dobrze.

Naturalne sposoby na odchudzanie i odzyskanie utraconej energii

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się na talerzu. Trudno się z tym nie zgodzić, w końcu to, jakim paliwem karmimy nasz organizm bardzo wpływa nie tylko na zdrowie, ale przede wszystkim na nasze samopoczucie.

Młody jęczmień, zielona kawa, topinambur, pokrzywa, aloes, jagody acai, jagody maqui to najskuteczniejsze naturalne produkty o działaniu wyszczuplającym. Poznaj skuteczne sposoby na domowe odchudzanie oraz sprawdź właściwości tych składników i wprowadź je w swoje życie już dziś, by w lecie móc cieszyć się piękną i zgrabną sylwetką oraz niespożytą energią.

Naturalny jadłospis

Zdrowe produkty spożywcze warto dodawać do każdego spożywanego posiłku. Dodatkowo należy ograniczyć ilość spożywanych pokarmów przetworzonych, które osłabiają i zanieczyszczają toksynami organizm. Bardzo dobrym pomysłem jest picie koktajli z warzyw, ziół i owoców, które stanowią bombę witaminową i są doskonałym sposobem na ekspresowe odzyskanie energii i radości z życia.

Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat naturalnych produktów odchudzających i dodających energii?

W dobie ogólnodostępnego Internetu można bez problemów korzystać z porad i informacji zawartych na specjalnych portalach tematycznych skoncentrowanych wokół naturalnego i zdrowego stylu życia. Jednym z najlepszych z nich jest naturapluszdrowie.pl. Tutaj znajdują się przydatne artykuły dotyczące właściwości różnych naturalnych produktów spożywczych, sposobu ich wykorzystania oraz zasad zdrowego i szczęśliwego życia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę