Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Grypa w Łomży ustępuje

W pierwszym tygodniu lutego w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego zgłoszono 591 zachorowania oraz podejrzenia zachorowań na grypę. Wyliczony przez sanepid współczynnik zapadalności dziennej w przypadku regionu łomżyńskiego spadł w stosunku do stycznia o 1/4.

Z danych sanepidu wynika, że w województwie podlaskim od 1 do 7 lutego 2017r. zgłoszono 9 922 zachorowania oraz podejrzenia zachorowań na grypę. Współczynnik zapadalności dziennej wyliczanej na 100 tysięcy mieszkańców wyniósł 119 przypadków. W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego, gdzie w styczniu wskaźnik ten należał do najwyższych w województwie, tym razem jest on znacznie niższy i wynosi 74. Oznacza to, że w regionie jest znacznie mniej nowych zachorowań niż w poprzednich tygodniach. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę