Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Mleko i alkohol najcenniejsze

Pięć marek z podlaskiego znalazło się na rankingowych listach najcenniejszych i najsilniejszych polskich marek. Ranking przeprowadziła firma doradcza „Ernst & Young” i dziennika Rzeczpospolita. Z województwa podlaskiego do grona najcenniejszych i najsilniejszych załapały się trzy marki wyrobów mleczarskich i dwie alkoholowych.


Najcenniejsze marki z regionu utworzyły swoisty mleczno-alkoholowy przekładaniec. Najwyżej na liście uplanowała Mlekovita. Marka Spółdzielni Mleczarskiej “Mlekovita” z Wysokiego Mazowiecka rozpoznawana jest w całym kraju, a nawet poza granicami Polski - w rankingu Ernst & Young zajęła 12 miejsce. Poniżej marki mleka z wysokomazowieckich pól uplasowało się piwo z “puszczy białowieskiej” – Żubr – miejsce 29. Trzy miejsca niżej znalazła się kolejna “łomżyńska” mleczna marka - Łaciate - SM Mlekpol z Grajewa. Na 43 miejscy jest produkowany przez Polmos Białystok “Absolwent”, a na 66 miejscu sklasyfikowano markę “Piątnica” - OSM Piątnica.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę