Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Łaciate” w gronie najcenniejszych marek

„Łaciate” – marka produktów Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa znalazła się na liście najcenniejszych i najsilniejszych polskich marek. Ranking po raz drugi przeprowadził dziennik „Rzeczpospolita” oraz firma doradcza „Ernst & Young”. Wczoraj firmy, których marki uznano za najwartościowsze otrzymały statuetki MARQA.

Marka „łaciate” znalazła się na 32 pozycji w rankingu „Rzeczpospolitej” i „Ernst & Young” wśród najbardziej wartościowych marek w Polsce. Jej wartość określono na ponad 186 mln zł. W kategorii samych produktów żywnościowych „Łaciate” uplasowało się na 11 pozycji, zaś na miejscu 16 wśród najczęściej wybieranych marek. W kategorii siły marki „Łaciate” znalazło się na 13 pozycji w rankingu. Siła marki oceniana jest m.in. w oparciu o zachowania klientów wobec marki, postrzeganie marki oraz rodzaj rynku na którym działa.
Gama produktów grajewskiego Mlekpolu firmowanych znakiem „Łaciate” jest bardzo szeroka. W „łaciatych” opakowaniach kupić można m.in. mleko UHT, mleczka smakowe, mleczko do kawy, śmietanę, twarogi i masło. Przypomnijmy, iż według badań SMG/KRC oraz PENTOR – „łaciate”: mleko UHT, śmietana oraz napoje mleczne są produktami najczęściej wybieranym i najchętniej kupowanymi przez klientów sklepów o powierzchni do 400 m kw.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę