Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

EKO- Jastal

Kotły EKO - Jastal są nowoczesą wersją kotłów wodnych, węglowych, niskotemperaturowych z regulowanym procesem palenia, opalane węglemasortymentu grozek energetyczny.Wyposażone są w automatyczny podajnik i specjalny retortowypalnik węglowy. Ponadto kotły EKO - Jastal dodatkowo wyposażone są w ruszt żeliwny umożliwiający stadycyny sposób palenia w przypadku braku prądu, awarii podajnika lub innego zespołu.

Dzięki swym niezwykłym zaletom, pozwalają na bardzo łatwą obsługę, racjonalne i okonomiczne prowadzenie procesu spalania. Kotły EKO-JASTAL spełniają wymagania z zakresie efektywności energetycznej, określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Polityki Socjalnej z 02.04.2003r. (Dz.U. nr. 79/2003). Ptwierdza to (niezależnie od tablczki znamionowej) specjalna etykieta energetyczna na białym tle o wym. 100x100m, trwale przytwierdzona do kotła w wuidocznym miejscu.
Kocioł EKO-JASTAL posiada świadectwo na " znk bezpieczeństwa ekologicznego" nr. 00144 wydane przez Instztut Chemicynej Przeróbki Węglaw Zabrzu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę