środka, 25 kwietnia 2018 napisz DONOS@

EKO- Jastal

Kotły EKO - Jastal są nowoczesą wersją kotłów wodnych, węglowych, niskotemperaturowych z regulowanym procesem palenia, opalane węglemasortymentu grozek energetyczny.Wyposażone są w automatyczny podajnik i specjalny retortowypalnik węglowy. Ponadto kotły EKO - Jastal dodatkowo wyposażone są w ruszt żeliwny umożliwiający stadycyny sposób palenia w przypadku braku prądu, awarii podajnika lub innego zespołu.

Dzięki swym niezwykłym zaletom, pozwalają na bardzo łatwą obsługę, racjonalne i okonomiczne prowadzenie procesu spalania. Kotły EKO-JASTAL spełniają wymagania z zakresie efektywności energetycznej, określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Polityki Socjalnej z 02.04.2003r. (Dz.U. nr. 79/2003). Ptwierdza to (niezależnie od tablczki znamionowej) specjalna etykieta energetyczna na białym tle o wym. 100x100m, trwale przytwierdzona do kotła w wuidocznym miejscu.
Kocioł EKO-JASTAL posiada świadectwo na " znk bezpieczeństwa ekologicznego" nr. 00144 wydane przez Instztut Chemicynej Przeróbki Węglaw Zabrzu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0