Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zajęcia dodatkowe rozpoczęte!

Szanowni Rodzice Już dziś 3 października rozpoczęły się pierwsze zajęcia dodatkowe z realizowanego w naszym przedszkolu Projektu "Kształtowanie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej". Podajemy Państwu tygodniowy rozkład zajęć: 1. Zajęcia dodatkowe "Angielski przedszkolaka" - poniedziałek i środa 2. Zajęcia dodatkowe "Dziecięca matematyka" - poniedziałek i środa 3. Zajęcia wyrównawcze wg programu Gruszczyk - Kolczyńskiej - poniedziałek i środa 3. Warsztaty "W świecie filmu i teatru" - wtorek i czwartek 4. Koło informatyczne "Monitorek" - wtorek i piątek (z powodu procedur przetargowych zajęcia rozpoczną się z opóźnieniem; o terminie rozpoczęcia poinformujemy Państwa w jak najszybszym czasie ) 5. Warsztaty taneczne "Roztańczone przedszkolaki" - wtorek i czwartek 6. Warsztaty plastyczne "Tęcza" - wtorek i czwartek Szczegółowe informacje dotyczące podziału grup lub godzin zajęć znajdą Państwo na tablicach ogłoszeń w przedszkolu.

Agata Komorowska
pon, 03 października 2016 22:23
Data ostatniej edycji: wt, 25 października 2016 12:00:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę