Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Prefbet jeszcze bliżej...

Główne zdjęcie
Centrum Obsługi Budownictwa przy Al. Legionów 147D
w Łomży

Śniadowski producent bloczków budowlanych z betonu komórkowego oferuje coraz szerszą pomoc tym, którzy chcą wybudować własny dom. Prefbet, który od kilkudziesięciu lat dostarcza bloczki budowlane, a od 10 lat prowadzi własne Centrum Obsługi Budownictwa w Łomży, w którym sprzedaje wszystko co do budowy jest potrzebne, teraz jeszcze bardziej poszerza swoją ofertę. Prefbet Śniadowo chce budować domy szybko, solidnie i tanio – bo z 7% Vat-em. Jak podkreśla prezes Jerzy Michalak – "zyskiem podzielimy się z inwestorem".

od prawej:<br />
Jerzy Michalak - Prezes Prefbet<br />
Antoni Chojnowski - V-ce Prezes
od prawej:
Jerzy Michalak - Prezes Prefbet
Antoni Chojnowski - V-ce Prezes
Prezentacja
Prezentacja
W Prefbecie Śniadowo ważną pozycję obok działalności produkcyjnej zajmuje działalność handlowa, prowadzona w oparciu o własne Centrum Obsługi Budownictwa przy Al. Legionów 147D w Łomży. Świętujące dziś 10-te urodziny Centrum to jedno z czołowych, regionalnych dostawców takich materiałów jak stolarka budowlana, bitumiczne płyty dachowe, folie budowlane, papy czy styropian. Niemniej jak podkreślają władze Prefbetu przyszedł czas na zmiany. „Wychodzimy poza schematyczne ramy hurtowni budowlanej – proponujemy kompleksowa obsługę budownictwa.” - mówi prezes Prefbet Śniadowo Jerzy Michalak. - „Duża część inwestorów chce zlecić budowę specjalistom, i my się tego podejmujemy.” Od dziś każdy kto będzie chciał wybudować własny dom, ale budowę woli powierzyć specjalistom będzie mógł przyjść do Centrum Obsługi Budownictwa przy Al. Legionów 147D w Łomży i zamówić sobie dom. Na miejscu spotka nie tylko kompetentna obsługę, ale także fachowców ze wszystkich dziedzin potrzebnych przy budowie domu. „Przyświeca nam jeden cel - aby inwestor który zgłosi się do nas z zamiarem budowy domu, był jak najlepiej obsłużony, żeby miał dom ładny, funkcjonalny i oczywiście, co dziś jest bardzo ważne niedrogi” – dodaje Joanna Skrodzka kierownik Centrum Obsługi Budownictwa. Zlecając w Centrum budowę domu za wszystkie wykorzystane na budowie materiały zapłaci jedynie 7, a nie 22 proc. podatek Vat. „Ten inwestor będzie miał gwarancje nie tylko na materiały, ale także tę że wykonawca, którego mu polecimy jest najlepszym specjalistom nie tylko w regionie ale również w skali kraju.” - podkreśla Joanna Skrodzka.

Centrum Obsługi Budownictwa zmienia swe oblicze jeszcze bardziej. „Sytuacja jest kryzysowa i mobilizuje nas do aktywności. Być może to co działo się dotychczas nas nieco uśpiło, ale teraz trzeba zabiegać o klienta i dlatego podejmujemy dość nowatorskie kroki w pozyskiwaniu inwestorów.” – mówi Prezes Jerzy Michalak. Kolejnym przejawem jeszcze większego zbliżenia się firmy do potrzeb klientów jest zmiana charakteru tego Centrum. Budynek przy przy Al. Legionów 147D od dziś staje się „dla ludzi” - podkreśla Michalak. - „Chcemy aby odbywały się tu prezentacje najnowszych technik spotykanych w budownictwie i przede wszystkim doradztwo dla inwestorów.”
„Temu wszystkiemu staramy się sprostać, już od 10 lat, a teraz poszerzamy ofertę o giełdę budowlaną. - dodaje kierownik Centrum Joanna Skrodzka. - „Jeżeli ktoś będzie miał jakiś problem ze znalezieniem wykonawcy hydraulika, czy elektryka może się do nas zgłosić my temu zaradzimy” – mówi. W każdy poniedziałek pomiędzy godzinami 9.00 a 10.00 w budynku Centrum Obsługi Budownictwa przy Al. Legionów 147D w Łomży będzie odbywała się sesja giełdy budowlanej. Tu będą się spotkać wszyscy ludzie, którzy zostawili oferty w specjalnej stworzonej przez Centrum bazie – zarówno inwestorzy jak i wykonawcy. Będzie można znaleźć odpowiedniego hydraulika, będzie można wymienić się z innym inwestorem nadmiarem towaru jaki został na budowie, czy pożyczyć od niego narzędzia. Dodatkowo wszystkie oferty giełdy będą wyświetlane na specjalnej tablicy świetlnej, którą już zainstalowano na budynku Centrum.

Pierwsi o zmianach i nowych możliwościach łomżyńskiego Centrum Obsługi Budownictwa firmy Prefbet Śniadowo dowiedzieli się przedstawiciele łomżyńskich spółdzielni mieszkaniowych, urzędów gmin, biur projektowych, firm budowlanych i producenci materiałów budowlanych. To właśnie oni zostali zaproszeni w niedzielne przedpołudnie na jubileusz 10-lecia Centrum Obsługi Budownictwa. Poza miła urodzinową atmosfera kierownictwo Prefbet Śniadowo poinformowało o wdrożonych zmianach i związanych z tym nowych możliwościach współpracy. Były też prezentacje nowych technologii budowlanych przygotowane przez współpracujące z Centrum Obsługi Budownictwa firmy: CRH, Sokółka Okna i Drzwi, Cementownia Ożarów, ICOPAL, Nemezi, ISOVER, ASPOL, Röben.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę