Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Sprawdź co możesz osiągnąć poprzez zdrowy ruch

Zastanawiasz się, skąd rosnąca moda na aktywność fizyczną? Cóż, powodów jest wiele. I już na początku warto zaznaczyć, iż możesz dzięki niej naprawdę dużo zyskać!

Waga i sylwetka
Boczki i fałdki to coś, czego warto się pozbyć, a uprawianie sportu, nawet na bardzo amatorskim poziomie, wydatnie w tym pomaga. To jednak nie wszystko! Ćwiczenia doskonale wpływają również na sylwetkę. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że decydując się na regularne ćwiczenia nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale też wyrobisz sobie znacznie atrakcyjniejsza postawę!
Samo odchudzenie można osiągnąć po prostu mniej jedząc, ale jeśli oprócz diety wdrożysz też plan treningowy, będziesz się prezentować naprawdę doskonale.

Mocniejsze stawy i lepsze zdrowie
Decydując się na codzienne ćwiczenia gimnastyczne zyskasz nie tylko lepszy wygląd. Poprawie ulegnie także Twoje zdrowie! I nie chodzi tylko o poprawę kondycji i wyższa odporność na zmęczenie. Poprzez treningi uwzględniające elementy rozciągania się, poprawisz zakres ruchu Twoich mięśni i pozwolisz Twoim stawom uniknąć ewentualnych kontuzji. To zaś, przy popularnym obecnie siedzącym trybie życia, jest nie do przecenienia.
Jeśli zaś chodzi o zdrowie, sprawa jest prosta. Regularne ćwiczenia stabilizują ciśnienie, zwiększają wydajność serca, pozwalają spalić nadmiar spożytego cukru. Na wiele różnych sposobów wpływają na stan Twojego organizmu.

Motywacja
Co ciekawe, gdy zaczniesz już trenować, motywacja sama wzrośnie. Gdy zobaczysz jak zmieniasz się w lustrze i jak bardzo poprawia się Twoje samopoczucie, zapewne zechcesz jeszcze poprawić swoje wyniki. W tym mogą Ci się przydać dodatkowe przyrządy sportowe, takie jak ekspandery lub hantle (najlepiej szukać ich w sklepach sportowych typu www.prosportowy.pl, duży wybór idzie tam w parze z możliwością poradzenia się co do doboru sprzętu).
Dlaczego warto po nie sięgnąć? Choćby dla urozmaicenia treningów – tak, by nie zakradła się do nich rutyna i żeby rozwój mięśni był bardziej równomierny. Co przez to zyskujesz? Głównie to, że Twoje mięśnie będą przyzwyczajone do ruchu w różnych warunkach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę