Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Projekt z Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Rodzice Od 1 października 2016 roku nasze przedszkole bierze udział w Projekcie "Kształtowanie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej". Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt trwać będzie do 30 czerwca 2018 roku. Głównym koordynatorem projektu jest Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji. Realizacja tego Projektu wzbogaca ofertę naszego przedszkola poprzez następujące zadania: 1. Zajęcia dodatkowe "Angielski przedszkolaka" 2. Zajęcia dodatkowe "Dziecięca matematyka" i zajęcia wyrównawcze wg programu Gruszczyk - Kolczyńskiej 3. Warsztaty "W świecie filmu i teatru" 4. Koło informatyczne "Monitorek" 5. Warsztaty taneczne "Roztańczone przedszkolaki" 6. Warsztaty plastyczne "Tęcza" Zapraszamy do "śledzenia" dalszych informacji na tablicach ogłoszeń w przedszkolu w miarę realizacji Projektu.

Agata Komorowska
cz, 08 września 2016 22:42
Data ostatniej edycji: nie, 05 marca 2017 13:02:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę