Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Życzenia wakacyjne

Naszym przedszkolakom i Ich Bliskim na wakacje życzymy pięknej pogody, bezpiecznych zabaw, wielu radosnych przeżyć i udanego wypoczynku! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży. Informacja organizacyjna: W nowym roku szkolnym 2016/2017 nauczycielki przejdą ze swoja grupą do następnej grupy. Grupę maluszków obejmą nauczycielki Małgorzata Bachanek i Izabela Sztejno, zaś najstarszą grupę poprowadzi Barbara Florczyk i Agnieszka Szewczyk.

Agata Komorowska
cz, 30 czerwca 2016 00:36
Data ostatniej edycji: cz, 30 czerwca 2016 22:02:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę