Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W PEPEES-ie bez układu

Zarząd PEPEES S.A. wypowiedział Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy zawarty z działającymi w spółce organizacjami związków zawodowych. Układ dotyczy szczegółowych warunków świadczenia pracy. To w nim zagwarantowane są m.in. wypłaty premii jubileuszowych dla pracowników PEPEES-u, czy zasady płacy za pracę w niedziele i święta. Z opublikowanego komunikatu wynika, że Zarząd spółki szacuje, iż w wypowiedzenie ZUZP przyniesie oszczędności sięgające 490. tys. zł w skali roku.

Przyczyną wypowiedzenia Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy jest ograniczanie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa – informuje Zarząd PEPEES-u. Obowiązujący od kilku lat Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy wygaśnie 31 sierpnia 2005 roku. W komunikacie giełdowym PEPEES poinformował także, „że toczą się negocjacje ze związkami zawodowymi mające na celu ustalenie nowych zasad wypłaty świadczeń pracowniczych”.

W PEPEES pracuje około 260 osób.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę