Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pracodawcy poszukiwani

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży poszukuje pracodawców, którzy byliby gotowi zatrudnić bezrobotnych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Łomżyński PUP realizuje dwa projekty ze środków EFS. Do absolwentów są staże w ramach programu „Debiut na rynku pracy”, a dla osób długotrwale bezrobotnych prace interwencyjne z projektu o nazwie „Aktywne wejście na rynek pracy ”. W sumie w obu prace ma otrzymać 450 osób.


Łomżyński zatrudniak apeluje do pracodawców o udział w realizacji projektów. Zainteresowani biznesmeni powinni zgłosić się do PUP w Łomży do pokoju 302 (w sprawie staży) lub 303 (w sprawie prac interwencyjnych). Wnioski na aktywizację osób bezrobotnych można pobrać także ze strony internetowej urzędu www.pup.lomza.pl.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę