Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Byli prezesi odznaczeni

Główne zdjęcie
Wojewoda Marek Strzaliński odznacza: P. Grabaniego, W. Baranowskiego, M. Purzeczkę

Trzech byłych prezesów Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zostało odznaczonych Krzyżami Zasługi. Krzyże dostali Mirosław Purzeczko, Waldemar Baranowski i Piotr Grabani. Ten pierwszy otrzymał Złoty Krzyż Zasługi, ci pozostali po srebrnym.


Uroczystość uhonorowania zasłużonych łomżyńskich przedsiębiorców odbyła się w piątek przed południem w Nowogrodzie. W imieniu prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego odznaczenia wręczał wojewoda Marek Strzaliński.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę