środa, 01 kwietnia 2020 napisz DONOS@

Kredyty dla.... wszystkich

Jerzy Brzeziński Prezydent Łomży uroczyście otworzył pierwszy w Łomży oddział Provident Polska. To firma która zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych, ale niestety oprocentowanych, pożyczek gotówkowych w domu klienta. Jak informuje biuro prasowe Providenta „w nowym oddziale pracę znalazło 95 osób: 10 pracowników oraz 85 przedstawicieli.”

Elżbieta Kużbiel, Kierownik Okręgowy ds.
Operacyjnych Provident Polska oraz Prezydent Miasta Jerzy Brzeziński.
Elżbieta Kużbiel, Kierownik Okręgowy ds. Operacyjnych Provident Polska oraz Prezydent Miasta Jerzy Brzeziński.
„Otwarcie oddziału w Łomży oznacza dla nas dalszy wzrost zatrudnienia oraz skuteczniejsze dotarcie do naszych klientów z ofertą wygodnych pożyczek gotówkowych” - mówi Elżbieta Kużbiel, Kierownik Regionalny ds. Operacyjnych Provident Polska. Firma w całej Polsce ma już 240 oddziałów i filii – w tym dwie w podlaskim - i obsługuje prawie milion klientów.

Z okazji otwarcia firma w ramach Ogólnopolskiego Programu Społecznego „Trampolina”, który Provident organizuje od dwóch lat w całej Polsce, wsparła sprzętem sportowym III Liceum Ogólnokształcące w Łomży. Symboliczny czek o wartości 8 tys zł. z rąk przedstawiciela firmy odebrał w asyście władz miejskich dyrektor szkoły.

Dodajmy, że w otwarciu łomżyńskiego oddziału Providenta poza prezydentem Jerzym Brzezińskim, uczestniczył także m.in.: jego zastępca Krzysztof Choiński.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę