Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Kredyty dla.... wszystkich

Główne zdjęcie
Elżbieta Kużbiel, Kierownik Okręgowy ds. Operacyjnych Provident Polska oraz Prezydent Miasta Jerzy Brzeziński.

Jerzy Brzeziński Prezydent Łomży uroczyście otworzył pierwszy w Łomży oddział Provident Polska. To firma która zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych, ale niestety oprocentowanych, pożyczek gotówkowych w domu klienta. Jak informuje biuro prasowe Providenta „w nowym oddziale pracę znalazło 95 osób: 10 pracowników oraz 85 przedstawicieli.”

„Otwarcie oddziału w Łomży oznacza dla nas dalszy wzrost zatrudnienia oraz skuteczniejsze dotarcie do naszych klientów z ofertą wygodnych pożyczek gotówkowych” - mówi Elżbieta Kużbiel, Kierownik Regionalny ds. Operacyjnych Provident Polska. Firma w całej Polsce ma już 240 oddziałów i filii – w tym dwie w podlaskim - i obsługuje prawie milion klientów.

Z okazji otwarcia firma w ramach Ogólnopolskiego Programu Społecznego „Trampolina”, który Provident organizuje od dwóch lat w całej Polsce, wsparła sprzętem sportowym III Liceum Ogólnokształcące w Łomży. Symboliczny czek o wartości 8 tys zł. z rąk przedstawiciela firmy odebrał w asyście władz miejskich dyrektor szkoły.

Dodajmy, że w otwarciu łomżyńskiego oddziału Providenta poza prezydentem Jerzym Brzezińskim, uczestniczył także m.in.: jego zastępca Krzysztof Choiński.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę