Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Chrześcijanin a polityk dziś

Cazary Ritter, redaktor kwartalnika "Ethos" wydawanego przez Instytut Jana Pawła II

We wtorek, 10 maja, o godzinie 17.oo miało miejsce spotkanie w ramach OFKS, którego wiodącym tematem była refleksja nad udziałem chrześcijan w życiu politycznym. Wykład, który miał wygłosić redaktor Cezary Ritter został odczytany przez p. prof. Katarzynę Kowalewską z powodu nieobecności pana Rittera. Dyskuję poprzedzoną krótką osobistą refleksją poprowadzili zaproszeni goście: dr Adam Wielomski (Akadamia Podlaska w Siedlcach), poseł Piotr Krutul oraz p. Jan Jarota (przewodniczący Rada Miasta Łomża).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę