Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Udział katolików w tworzeniu kultury przyszłej Europy

Wykład o. profesora LEONA DYCZEWSKIEGO OFM Conv. z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

o. prof. Leon Dyczewski OFM Conv.
o. prof. Leon Dyczewski OFM Conv.
17 marca 2005 /czwartek/ o godz. 18.00 miało miejsce kolejne spotkanie w ramach OFKS. Wykład otwarty pt. "Udział katolików w tworzeniu kultury przyszłej Europy", ma cel formacyjny z zakresu Katolickiej Nauki Społecznej. Na wykład zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębieniem swojej świadomości katolickiej. Spotkanie odbędzie się w auli Stefana Kard. Wyszyńskiego Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży przy ulicy Krzywe Koło 9.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę