Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
17.03.2004

Działka pod zakład

Prezydent Łomży wydzierżawił na trzy lata miejscowej firmie Domel 2-hektarową działkę miejską przy ul. Wojska Polskiego. Pojawiły się pogłoski, że ma tam powstać supermarket. Władze miasta dementują: dzierżawca chce wybudować swoją nową siedzibę. - pisze w dzisiejszym wydaniu Gazeta Współczesna

Chodzi o tereny przy wjeździe do ciepłowni miejskiej. Umowa dzierżawy, zawarta 26 lutego przewiduje dzierżawę na 3 lata z możliwością jej przedłużenia do lat 10. Roczny czynsz dzierżawny ustalono na 13,3 tys. zł brutto; będzie co roku waloryzowany o wskaźnik inflacji. W umowie zastrzeżono, że teren przeznaczony jest na cele „przemysłowo-składowe”. (...)
Dariusz Zabielski, przedstawiciel firmy Domel. – Zamierzamy budować nową siedzibę z pomieszczeniami biurowymi i halą produkcyjną o powierzchni 5 tys. mkw. Jesteśmy wdzięczni władzom miasta, że umożliwiły nam dzierżawę działki przy Wojska Polskiego.
Według informacji Zabielskiego, budowa może dojść do skutku już w lipcu br. Firma czeka na decyzję w sprawie skorzystania z unijnych funduszy strukturalnych. Złożyła projekt do sektorowego programu unijnego, którego celem jest bezpośrednie wspieranie przedsiębiorców. W nowej siedzibie zatrudnienie ma wzrosnąć z 60-80 do 120-130 osób.(...)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę