Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Łupińska zamiast Kurluty

Urszula Łupińska została nowym dyrektorem Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. W poniedziałek powołał ją na to stanowisko prezes Jerzy Miller. Tym samym z fotelem dyrektora pożegnał się Adam Kurluta, który podlaskim FNZ-etem kierował przez ostatnie cztery lata.

Urszula Łapińska skończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Ma specjalizację z leczenia chorób wewnętrznych. Pracowała między innymi w Publicznym Szpitalu Klinicznym i w Urzędzie Marszałkowskim skąd odeszła do podlaskiego NFZ ponad rok temu.

Jako dyrektor Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia będzie zarządzała budżetem przekraczającym 900 mln zł rocznie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę