Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będą nowe ambulansy

Kolno, Grajewo, Wysokie Mazowieckie i Ciechanowiec – tu trafią cztery nowe ambulansy, na których zakup Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał łomżyńskiej stacji pogotowia ratunkowego dofinansowanie w wysokości 386 tys. zł. Wartość inwestycji jest o blisko milion złotych wyższa.

Jak przekazuje Urszula Arter, p.o. rzecznika prasowego marszałka województwa, dyrektor łomżyńskiego pogotowia zawrócił się do zarządu  z wnioskiem o udzielenie dotacji  na dofinansowanie zakupu czterech ambulansów typu C i urządzenia medycznego do zewnętrznego ucisku klatki piersiowej. Nowe pojazdy zastąpią dotychczasowe ambulanse w filiach pogotowia w Grajewie, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem i podstacji w Ciechanowcu. Ponadto filia w Grajewie otrzyma dodatkowo najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który wspomoże lekarzy i ratowników przy resuscytacji pacjentów.  Całość inwestycji to 1 368 992,88 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę