Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

EDPOL doceniony przez ministra

Główne zdjęcie
Prezes firmy Wojciech Dąbrowski odbiera nagrodę z rąk ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza. (fot. MPiPS)

Firma EDPOL Food & Innovation z Łomży została laureatem konkursu „Kreatorzy miejsc pracy 2015” organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Prezes firmy Wojciech Dąbrowski nagrodę, w kategorii średnie przedsiębiorstwo produkcyjno-przemysłowe, odebrał z rąk ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza. W sumie laureatów jest tylko 19 i oni mają prawo posługiwania się przez rok logiem konkursu.

Celem konkursu było wyróżnienie tych pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r.
- Prawie 250 firm zgłoszonych do konkursu to najlepszy dowód na to, że wielu przedsiębiorcom bliska jest idea konkursu. „Kreatorzy miejsc pracy”, to firmy dbające o pracowników i ich rozwój, ale także o najlepsze warunki pracy – mówił minister Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali.
Nagrody „Kreatora miejsc pracy 2015”, zostały przyznane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.
Łomżyńska spółka Edpol Food & Innovation zajęła II miejsce wspólnie z firmą POL-FOODS Sp. z o.o. zajęły drugie miejsce w kategorii średnie przedsiębiorstwa przemysłowo-produkcyjne.
Edpol Food & Innovation wpecjalizuje się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia i stosowania dodatków do żywności. Tworzy receptury i technologie  dla największych koncernów i grup kapitałowych w Polsce. W 2014 roku utworzono 10 nowych stanowisk pracy. Firma w 2014 r. zatrudniła 13 osób niepełnosprawnych, 7 osób poniżej 30. roku życia oraz 19 osób powyżej 50. roku życia.  99% pracowników zatrudnionych jest na podstawie umowy o pracę.
- Nagrodzone przedsiębiorstwa na swój dobry wizerunek oraz uznanie społeczne pracują latami, a ich osiągnięcia to wynik długofalowych działań i perspektywicznego myślenia – cieszy się z nagrody prezes Wojciech Dąbrowski.

Warto dodać, że to już kolejne docenienie dla łomżyńskiej  firmy. Wcześniej zdobyła ona tytułu Pracodawca Roku 2014 Ziemi Łomżyńskiej oraz firma Fair Play 2014.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę