Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pół miliona dla łomżyńskiego szpitala

Zarząd Województwa Podlaskiego zdecydował dziś o przekazaniu blisko pół miliona złotych łomżyńskiemu szpitalowi wojewódzkiemu na wkład własny do projektu budowy instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie placówki - przekazała Urszula Arter z Urzędu Marszałkowskiego w komunikacie po posiedzeniu zarządu. - Budowa instalacji służącej do produkcji energii elektrycznej oraz ciepłej wody na potrzeby szpitala zakończyć się ma jeszcze w tym roku.

Całość inwestycji finansowanej przede wszystkim ze środków RPO WP 2007-2013 to koszt ponad 3 mln złotych.
Dotacja udzielona dziś przez zarząd województwa w wysokości  547 500,00 zł zabezpiecza obowiązkowy wkład własny i tzw. wydatki niekwalifikowalne do projektu - podkreśla urzędniczka z marszałkostwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę