Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

X Turniej Brydża Sportowego im. Eugeniusza Boguckiego

 

Już p o raz 10-ty, 24 maja br. spotkali się brydżyści na corocznym Turnieju Brydża Sportowego im. Eugeniusza Boguckiego, zorganizowanego przez Zarząd Oddziału ZNP             w Łomży. Kolega Bogucki był  min. nauczycielem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Łomży oraz wieloletnim członkiem ZNP, cenionym brydżystą i wspaniałym kolegą. Rano na grobie śp. Genia złożyliśmy kwiaty, zapaliliśmy znicze i wspominaliśmy nieobecnych wśród nas Pana Mieczysława Jarząbka oraz Zygmunta Cichockiego, który był pomysłodawcą turnieju.

Tegoroczny Turniej, od początku będący w cyklu Grand Prix Podlasia, odbył się w gościnnym dla nas Zajeździe FADOM w Łomży. Poza brydżową czołówką Podlasia gościli u nas koledzy z Przasnysza, Pisza, Ełku i Węgorzewa.

Puchary ufundował Zarząd Oddziału ZNP w Łomży a turniej nasz wspomogli finansowo:

- Pan Paweł Drożyner - Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży

- Pan Jan Kurpiewski – właściciel PTH  KURPIEWSKI w Łomży

- Pan Andrzej Zalewski – właściciel firmy P.T.H.U. ZALEWSKI w Piątnicy.

Bardzo dziękujemy !

Turniej, bardzo sprawnie sędziowany przez Grzegorza Zalewskiego, przebiegł w miłej
i sympatycznej atmosferze, chociaż walka o każde miejsce była zażarta do samego końca. Ostatecznie zwyciężyli koledzy z Białegostoku – Dariusz Hutnik i Andrzej Jakimiec, ale łomżyniacy zaprezentowali się bardzo dobrze. Drugie miejsce zajęli Jacek Pióro i Adam Wszeborowski, trzecie Tomasz Zaleski z Tomaszem Blińskim z Białegostoku, a czwarte Krzysztof Krajewski z Januszem Kowalewskim z Suwałk. Po zmaganiach zakończonych obiadem Prezes Podlaskiego Związku Brydża Piotr Latała wspólnie z kol. Adamem Myśliwcem – głównym organizatorem turnieju, uhonorowali zwycięzców pucharami                     i nagrodami.

Uczestnicy nie kryli wielu sympatycznych słów pochwał pod adresem organizatorów za miłą atmosferę, wspaniałe warunki gry i sprawny przebieg turnieju.

Dziękujemy…. i do zobaczenia za rok !

 

Adam Myśliwiec

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
pt, 29 maja 2015 13:31
Data ostatniej edycji: pt, 29 maja 2015 13:42:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę