Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Konkurs plastyczno-literacki "MOJA BIBLIOTEKA"

 

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO

Zarząd Oddziału w Łomży

Sekcja Bibliotekarska przy Zarządzie OddziałuZwiązku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży
serdecznie zapraszają

uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w IV edycji powiatowego konkursu plastyczno – literackiego „MOJA BIBLIOTEKA”

Cele konkursu:

 1. Promowanie bibliotek szkolnych.

 2. Rozwijanie i utrwalanie nawyków czytelniczych uczniów.

 3. Rozwijanie i wykorzystywanie własnej wyobraźni i pomysłowości.

 4. Proponowanie pożytecznych form spędzania wolnego czasu.

Regulamin konkursu:

 1. Każdy z autorów może zgłosić do konkursu tylko jedna prace plastyczną i literacką wykonaną samodzielnie. Praca powinna być podpisana na odwrocie: imię i nazwisko autora, klasa, adres i telefon szkoły, imię, nazwisko i adres e-mail opiekuna.

 2. Technika wykonania pracy plastycznej: rysunek, grafika, malarstwo, wydzieranka, witraż. Format A – 3, A – 4.

 3. Prace literackie: opowiadanie, reportaż, wiersz, fraszka.

 4. Kryteria oceny prac: wartość merytoryczna i zgodność z tematem, forma pracy, samodzielność, oryginalność, ogólne wrażenie.

 5. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatorów i mogą być wykorzystywane w celach reklamowych i publikacjach. Uczestnicy i nauczyciele wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku do celów związanych z konkursem. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacja regulaminu.

 6. Prace uczniów należy złożyć lub przesłać do 15 maja 2015r. na adres: Związek Nauczycielstwa Polskiego, Zarząd Oddziału w Łomży, ul. Sadowa 2  z dopiskiem „Moja Biblioteka”.

 7. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora - ZNP Oddział w Łomży.

 8. Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu w kategoriach wiekowych: kl. 1 – 3, kl. IV – VI, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne odbędzie się 3 czerwca 2015r. o godz. 11. 00. Laureaci zostaną powiadomieni odrębnymi pismami.

  Dodatkowych informacji udzielą koordynatorzy konkursu: Dorota Przestrzelska – nauczyciel bibliotekarz Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży (608 776 409) i Daniel Dzierżyk – nauczyciel bibliotekarz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Weterynaryjnych w Łomży (507 133 048) .

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę