Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

"Nie chcemy skończyć jak górnicy"

Wywiad ze Sławomirem Broniarzem

Joanna Kluzik-Rostkowska rozmawia ze Sławomirem Broniarzem.

 

22 stycznia o godz. 9.30 kierownictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego rozpoczęło spotkanie z minister edukacji Joanną Kluzik-Rostkowską. Tematem spotkania są postulaty ZNP, m.in. rozpoczęcie negocjacji płacowych dotyczących wzrostu płac nauczycieli w roku 2016 i minimum 10-procentowych podwyżek. Do tego: powrót do systemowego rozwiązania regulacji wynagrodzeń nauczycieli od stycznia kolejnego roku, a nie od września oraz zwiększenia udziału płacy zasadniczej w ogólnym wynagrodzeniu nauczycieli. Nauczyciele oczekują też uporządkowania prawa oświatowego i rozpoczęcia prac nad ustawą o systemie oświaty.

O tym mówi "Wyborczej" Sławomir Broniarz.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17293171,Joanna_Kluzik_Rostkowska_spotyka_sie_z_ZNP___Nie_chcemy.html#ixzz3Q7QBbbWI

 

Zarząd Oddziału
śr, 28 stycznia 2015 13:22
Data ostatniej edycji: śr, 28 stycznia 2015 13:36:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę