Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nareszcie na plusie

„2004 rok zamknęliśmy rekordową wielkością sprzedaży. Po raz pierwszy w historii przekroczyliśmy granicę pół miliona hektolitrów i ostatecznie nasz browar opuściło w minionym roku 541197 hl piwa. Z dynamiką sprzedaży 118% jesteśmy niekwestionowanym liderem wzrostu branży. Żadna inna firma nie osiągnęła dwucyfrowej dynamiki” - tak 2004 roku podsumował Andrzej Rutkowski Prezes Zarządu Browaru Łomża.

Udział łomżyńskiego browaru w krajowym rynku piwnym wzrósł z 1,7% do 2%. W grupie ok. 80 browarów ten łomżyński jest aktualnie na szóstym miejscu pod względem wielkości producentem piwa w Polsce (po Grupie Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsbergu, Browarze Belgia i Perle - Browarach Lubelskich)!

Po raz pierwszy od momentu wydzielenia w grudniu 2000 r. browaru ze struktur PEPEES S.A. firma zanotowała zysk. Jego wielkość ok. 100 000 zł netto nie jest może imponująca, ale jak podkreśla prezes Rutkowski - to ogromny sukces.

W 2005 roku Browar Łomża chce zwiększyć sprzedaż piwa do poziomu około 565 000 hl i osiągnąć znacznie większy zysk. „Wierzę, że z Państwa pomocą jesteśmy w stanie powyższe cele zrealizować.” - mówi Rutkowski i dodaje, że w tym roku każdy pracownik otrzymał specjalną premię pieniężną. „Nagroda dla załogi" zostanie wypłacona każdemu pracownikowi zatrudnionemu na czas nieokreślony w sierpniu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę