Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Balticwood

Jest to parkiet panelowy z naturalnego drewna. Produkowany jest we wzorze pełnej deski (Gotland) lub trójrzędowej klepki (Wolin). Nowoczesna trójwarstwowa konstrukcja Balticfloor podnosi jego elastyczność oraz zwiększa odporność na zmiany wilgotności oraz temperatury powietrza. Siedmiokrotne pokrycie warstwy wierzchniej oraz utwardzanie kolejnych warstw lakieru promieniami UV znakomicie zabezpiecza powierzchnię parkietu przed ścieraniem i zarysowaniem. Wymiary - Szerokość : 182 mm długość : 2200 mm

Radosław Gerłowski
śr, 16 marca 2005 21:05
Data ostatniej edycji: śr, 26 września 2007 19:02:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę