Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Finishparkiet

Nasza firma jest dystrybutorem gotowego parkietu Finishparkiet. Są to pojedyńcze klepki o wymiarach : długość - 490 mm, szerokość - 70 mm, grubość - 14 mm, pokryte pięcioma warstwami lakieru. Klepki są szlifowane na bardzo dokładnych maszynach, a nie jak tradycyjnie na podłodze, co sprawia, że podłoga jest obrabiana z tolerancją 0,05 mm i jest równa na złączach. Zaletą tej podłogi jest stosunkowo łatwy montaż, dlatego część klientow decyduje się go wykonać samodzielnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę