Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Grajewo spada

12% w ciągu tygodnia straciły na wartości akcji Grajewskiego Pfleiderera. O ile w ubiegłą środę za jedna akcje producenta płyt wiórowych z Grajewa trzeba było zapłacić po 215 zł wczoraj kurs ten spadł do 189 złotych. Wtorkowa sesja Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie była czwartą z rzędu spadkową sesją dla akcji grajewskiej spółki. Tylko wczoraj wolumen ten stracił ponad półtora procent wartości.


Być może ma to wiązek z zapowiedzią zarządu Pfleiderera Grajewo, który zapowiedział, że być może w tym roku na dywidendę dla akcjonariuszy przeznaczona zostanie tylko połowa ubiegłorocznego zysku Grajewa. Rok wcześniej na dywidendę poszedł cały zysk.
Dodajmy, że narastająco w czterech kolejnych kwartałach 2004 roku grupa Grajewo miała ponad 82 mln zł zysku wobec niespełna 62 rok wcześniej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę