Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Przelewanie krwi za Łomżę

W hołdzie żołnierzom września 1939 r. trzy łomżyńskie organizacje po raz drugi zorganizowały akcję Przelej krew dla Łomży. W niedzielę krew w punkcie krwiodawstwa w łomżyńskim szpitalu krew oddało 30 osób.

Nietypową akcję oddawania krwi dla upamiętnienia bohaterów Ziemi Łomżyńskiej, którzy polegli lub zostali ranni w walkach za Łomżę i Polskę zorganizowały: Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej, Klub Inicjatywa dla Łomży i Stowarzyszenie KoLiber. Akcja udała się przy aktywnym wsparciu harcerzy z drużyny Ptaki Ptakom oraz strażaków z OSP w Drozdowie. W sumie zebrano 11 litrów krwi. 
Ci, którzy oddawali krew, poza satysfakcją z dwóch dobrych uczynków: możliwości uratowania komuś życia i przekazania słodyczy dla dzieci z rodzinnych Domów Dziecka w Łomży, bo to był drugi cel akcji, w nagrodę do domu mogli zabrać płyty DVD z filmem o Żołnierzach Wyklętych Ziemi Łomżyńskiej, oraz płyty rapera Tadka.

Foto:
Foto:
Foto: Organizatorzy i ekipa medyczna
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Strażacy z Drozdowa

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę