Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

MANIFESTACJA W BRUKSELI

4 kwietnia ulicami Brukseli przeszła manifestacja pracowników z całej UE pod hasłem „Nowa droga dla Europy”. Brali w niej udział związkowcy z ZNP. Oddział Łomża reprezentował kol. Wiesław Nowak, Prezes Ogniska ZNP Gminy Zbójna, członek Prezydium Oddziału ZNP Łomża.

Jej organizatorem była Europejska Konfederacja Związków Zawodowych.

Manifestacja była elementem kampanii EKZZ na rzecz zrównoważonego wzrostu i dobrej jakości miejsc pracy. EKZZ razem ze swoimi organizacjami krajowymi postanowiła zaprotestować przeciwko negatywnym zjawiskom na rynku pracy, pokazując jednocześnie swój pomysł – plan inwestycyjny dla Europy. Związkowcy nie chcą finansowania prywatnych banków z publicznych pieniędzy tylko nowych miejsc pracy w Europie.

WN

 Dodał: JS

 

 

Zarząd Oddziału
pon, 14 kwietnia 2014 16:15
Data ostatniej edycji: pon, 14 kwietnia 2014 16:22:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę