Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Nie bądź objętny !

Już od czwartku 3 kwietnia do środy 9 kwietnia 2014r w naszym przedszkolu trwać będzie zbiórka pieniężna w związku z ogólnopolską inicjatywą pod nazwą „Pola nadziei”. Przypomnijmy : Fundacja „Pomóż Im” zbiera pieniądze na rzecz podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w ramach kampanii „Pola Nadziei”. Symbolem akcji jest żonkil – kwiat nadziei. Więcej informacji znajdą Państwo na plakatach, w ulotkach i broszurkach. Nie bądźmy obojętny !

Agata Komorowska
śr, 02 kwietnia 2014 22:07
Data ostatniej edycji: śr, 02 kwietnia 2014 22:18:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę