wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@

Lokale do wynajęcia.

 

Budynek biurowy położony jest przy ul. Piłsudskiego 58 w Łomży (była baza WZGS).

Bardzo dobra lokalizacja ułatwia swobodną komunikację pracowników docierających z miasta lub okolic do pracy jak również osób odwiedzających firmę.

Wysoki standard wykończenia, funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń sprawia, że budynek jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie lub przeniesienie swojej działalności.

Opis budynku:

- budynek trzykondygnacyjny (parter + 2 piętra), po termomodernizacji (docieplone ściany, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, nowa instalacja elektryczna i centralnego ogrzewania – zasilane z sieci miejskiej),

- niskie koszty eksploatacji przy komfortowych warunkach pracy,

- dwa duże parkingi zlokalizowane przed budynkiem oraz z tyłu, dodatkowe wejście,

- ochrona w budynku, dodatkowo stały (24 h) nadzór kamer monitoringu.

Pomieszczenia do wynajęcia:

- do wynajęcia pomieszczenia biurowe od 8 do 35 m2 zlokalizowane na parterze, pierwszym i drugim piętrze.

Szczególnie polecamy wydzieloną powierzchnię składającą się z 7 pokoi. Znajdują się tam pomieszczenia od 11 do 20 m2, z własnym korytarzem i pomieszczeniem socjalnym (kuchnia). Łączna powierzchnia to ponad 150 m2.

W budynku dla najemców posiadamy pomieszczenia w piwnicy, które mogą służyć za: - wygodne podręczne nieduże magazyny, - archiwa lub też służyć do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej (nie wymagającej specjalnych warunków).

W bliskiej lokalizacji budynku znajdują się dwie stacje benzynowe, a siecią komunikacyjną bardzo łatwo i szybko można dostać się do ulic prowadzących z miasta.

Pomieszczenia znakomicie nadają się do prowadzenia: szkół językowych, nauki jazdy, pracowni specjalistycznych czy biur, których powierzchnie będą dostosowane w zależności do potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 604 512 917

Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę, a nasz pracownik zaprezentuje dostępne lokale.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
170307110022.gif
171013123855.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0