Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lokale do wynajęcia.

 

Budynek biurowy położony jest przy ul. Piłsudskiego 58 w Łomży (była baza WZGS).

Bardzo dobra lokalizacja ułatwia swobodną komunikację pracowników docierających z miasta lub okolic do pracy jak również osób odwiedzających firmę.

Wysoki standard wykończenia, funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń sprawia, że budynek jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie lub przeniesienie swojej działalności.

Opis budynku:

- budynek trzykondygnacyjny (parter + 2 piętra), po termomodernizacji (docieplone ściany, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, nowa instalacja elektryczna i centralnego ogrzewania – zasilane z sieci miejskiej),

- niskie koszty eksploatacji przy komfortowych warunkach pracy,

- dwa duże parkingi zlokalizowane przed budynkiem oraz z tyłu, dodatkowe wejście,

- ochrona w budynku, dodatkowo stały (24 h) nadzór kamer monitoringu.

Pomieszczenia do wynajęcia:

- do wynajęcia pomieszczenia biurowe od 8 do 35 m2 zlokalizowane na parterze, pierwszym i drugim piętrze.

Szczególnie polecamy wydzieloną powierzchnię składającą się z 7 pokoi. Znajdują się tam pomieszczenia od 11 do 20 m2, z własnym korytarzem i pomieszczeniem socjalnym (kuchnia). Łączna powierzchnia to ponad 150 m2.

W budynku dla najemców posiadamy pomieszczenia w piwnicy, które mogą służyć za: - wygodne podręczne nieduże magazyny, - archiwa lub też służyć do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej (nie wymagającej specjalnych warunków).

W bliskiej lokalizacji budynku znajdują się dwie stacje benzynowe, a siecią komunikacyjną bardzo łatwo i szybko można dostać się do ulic prowadzących z miasta.

Pomieszczenia znakomicie nadają się do prowadzenia: szkół językowych, nauki jazdy, pracowni specjalistycznych czy biur, których powierzchnie będą dostosowane w zależności do potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 604 512 917

Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę, a nasz pracownik zaprezentuje dostępne lokale.

 

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę