Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

WARSZAWA 23.11.2013 - Manifestacja Pracowników Oświaty ZNP "Dość tego!"

Ponad 50 nauczycieli z Łomży i powiatu łomżyńskiego wraz z ponad 20 tysiącami pracowników oświaty z całej Polski manifestowało w Warszawie. Protestowali pod Sejmem, Ministerstwem Edukacji Narodowej i przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów wyrażając swój sprzeciw dotyczący proponowanym przez rząd zmianom w ustawie o systemie oświaty i Karcie Nauczyciela. Manifestacja odbyła się pod hasłem "Dość tego!", dość niszczenia polskiej szkoły! Nauczyciele mieli naklejki z hasłem "Protestuję, bo lubię uczyć", wyrażającym ich troskę o jakość kształcenia i kondycję polskiej oświaty.

Manifestacja zakończyła się złożeniem petycji z postulatami ZNP w kancelarii premiera, którą odebrał wiceminister edukacji Maciej Jakubowski.

Ustalono, że w najbliższy wtorek (26.11.2013) w godzinach porannych dojdzie do spotkania kierownictwa ZNP z przedstawicielami MEN. Tematem spotkania mają być, krytykowane przez ZNP, propozycje zmian w prawie oświatowym – w ustawie o systemie oświaty i Karcie Nauczyciela.

.

FILMY Z MANIFESTACJI ZNP 23 listopada 2013– TUTAJ

 

Fot. J. Sokołowski, J. Sosnowska

Dodał: JS

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
so, 23 listopada 2013 20:37
Data ostatniej edycji: nie, 24 listopada 2013 09:14:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę