Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie ZNP z oświatową „Solidarnością”

5 listopada br. tuż po ogłoszeniu decyzji Prezydium ZG ZNP o podjęciu akcji protestacyjnej, w siedzibie ZG ZNP odbyło się spotkanie kierownictwa ZNP z przedstawicielami oświatowej „Solidarności”.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy „S”, rozważającej możliwość przyłączenia się do akcji ZNP "Dość tego"  i udziału w manifestacji, którą ZNP zamierza zorganizować 23 listopada br.

Podczas spotkania kierownictwo ZNP poruszyło m.in. kwestię wrześniowej pikiety pod ministerstwem edukacji, którą zorganizowała oświatowa „S” wbrew ustaleniom Komitetu Protestacyjnego organizującego wrześniowe Dni Protestu trzech central związkowych i bez poinformowania o tym fakcie ZNP.

Związki nie wykluczają dalszych rozmów i wspólnej akcji protestacyjnej.

Źródło: ZG ZNP

Dodał: JS

 

Zarząd Oddziału
śr, 06 listopada 2013 18:49
Data ostatniej edycji: śr, 06 listopada 2013 21:00:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę