Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Odpłatność w listopadzie

Szanowni Rodzice Odpłatności za przedszkole za miesiąc listopad 2013r. będą przyjmowane w dniach: 12, 13, 14,XI. 2013 r. w godzinach od 7:30 do 9:30 i od 14:00 do 16:00 w pokoju administracji naszego przedszkola. Odpisy z tytułu nieobecności dziecka w przedszkolu w miesiącu październiku będą dokonane w miesiącu listopadzie. Opłaty za przedszkole można dokonać na konto numer: 28 1060 0076 00003200 0126 6051 Przed dokonaniem opłaty przelewem należy sprawdzić w pokoju administracji kwotę należną do opłacenia lub zgłosić chęć comiesięcznego płacenia przelewem. Chętnym Rodzicom zostaną przygotowane kartki z kwotą rozliczenia nadpłaty lub niedopłaty w każdym miesiącu. Kartki odbieramy u nauczycielek w grupie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę