Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pieniądze dla szpitala. Budynek po szpitalu dla miasta

Dwie ważne dla Łomży decyzje podjął wczoraj zarząd województwa podlaskiego. Pierwsza dotyczy przekazania niemal 470 tysięcy złotych na zakupy nowoczesnego sprzętu medycznego przez łomżyński szpital, druga oddania miastu budynku przy ul. M. Skłodowskiej – Curie z którego ma się wyprowadzić szpital zakaźny. Ma tu powstać miejski Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jak przekazuje Jacek Piorunek członek zarządu Województwa Podlaskiego 470 tys zł przekazane przez samorząd województwa pozwoli łomżyńskiemu szpitalowi na kupno m.in. lasera okulistycznego, stymulatora zewnętrznego serca, dermatoskopu, respiratora noworodkowego. To ważne urządzenia, bo w chwili obecnej szpital nie posiada takiego sprzętu, bądź jest on w bardzo złym stanie technicznym; 

Ponadto Zarząd Województwa postanowił poinformować Prezydenta Miasta Łomża, iż budynek przy ul. M. Skłodowskiej – Curie, w którym mieścił się oddział zakaźny szpitala, wraz z działkami o łącznej powierzchni ponad 1,2ha, zostanie, po przekazaniu tej nieruchomości do wojewódzkiego zasobu, przeznaczony do zbycia w drodze darowizny na rzecz Miasta Łomża.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę