Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

UWAGA PREZESI OGNISK - ANKIETA!!!

Dotyczy nowelizacji ustawy Karta Nauczyciela!!!

W związku z niesatysfakcjonującym dla środowiska oświatowego przebiegiem prac nad przygotowaniem nowelizacji Ustawy Karta Nauczyciela i przedstawianiem do zaopiniowania  zmian niezgodnych z kierunkami ustalonymi w czasie konsultacji społecznych prowadzonych przez MEN ze związkami zawodowymi i przedstawicielami JST, w imieniu ZG ZNP Zarząd Oddziału ZNP w Łomży prosi o zbadanie opinii środowiska nauczycielskiego w kwestii gotowości podjęcia różnych form protestu w powyższej sprawie.

Prosimy o zebranie danych na podstawie załączonej ankiety /w załączeniu/ i przesłanie wyników do biura oddziału do 30.10.2013 r.

Aleutyna Kołos

Prezes Oddziału ZNP w Łomży

 

Dodał: JS

 

ANKIETA DO POBRANIA W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ

Załączniki

Zarząd Oddziału
nie, 27 października 2013 15:43
Data ostatniej edycji: nie, 27 października 2013 16:03:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę