Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

XI WOJEWÓDZKI TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO NAUCZYCIELI - 06.10.2013

Już po raz jedenasty w niedziele 6 października w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży na ulicy Sadowej spotkali się brydżyści z Łomży, Białegostoku, Zambrowa, Przasnysza i Ostrołęki na Wojewódzkim Turnieju Brydża Sportowego Nauczycieli. Turniej Rozpoczęto minutą ciszy. Uczczono w ten sposób pamięć Pana Mieczysława Jarząbka – założyciela Sekcji Brydża Sportowego i wieloletniego przewodniczącego Sekcji.

Organizatorem Turnieju jest Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży i Sekcja Brydża działająca przy Zarządzie.

Turniej ma z roku na rok szerszy zasięg i mimo, że jest to Turniej wojewódzki dopuściliśmy w bieżącym roku zawodników z województw ościennych, takich jak mazowieckie i warmińsko-mazurskie.

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż po raz drugi w Turnieju wzięła udział młodzież z I LO w Łomży, którą przygotowuje Pani Grażyna Czaplicka.

W roku bieżącym w Turnieju uczestniczyła rekordowa liczba graczy – 48 zawodników (24 pary).

Głównym sponsorem Turnieju jest tradycyjnie Zarząd Okręgu Podlaskiego ZNP. Po raz pierwszy do grona sponsorów dołączył Prezydent Miasta Łomża, który ufundował puchary dla zwycięzców Turnieju.

Oto zwycięzcy tegorocznych zmagań brydżowych: I miejsce - Jerzy Cichowski, Jan Domański, II miejsce - Stanisław Czarzasty, Jerzy Plichtowicz, III miejsce - Marcin Baczewski, Dariusz Bastek, najlepsza para łomżyńska – Adam Myśliwiec, Włodzimierz Królak.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i sponsorom.

Zapraszamy za rok na kolejny Turniej do Łomży.

 

Fot. JS

Dodał: JS

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
nie, 06 października 2013 19:26
Data ostatniej edycji: nie, 06 października 2013 20:48:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę