Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Prognoza w internecie

Główne zdjęcie
rys: Gazeta Bezcenna

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży w piątek po południu opublikowano cały dokument o nazwie „Prognoza skutków budowy centrum handlowo-usługowego zlokalizowanego w Łomży w rejonie ul. Sikorskiego i Zawadzkiej dla istniejącej sieci handlowej, rynku pracy, komunikacji oraz zaspokojenia potrzeb i interesów konsumentów”. To ten sam dokument który otrzymali radni miasta wraz z projektem uchwały „w sprawie zatwierdzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łomży – terenów położonych pomiędzy ulicami Sikorskiego, Zawadzką i Wyszyńskiego obszar P3”. Plan ten umożliwia budowę w tym miejscy pierwszego w mieście sklepu wielkopowierzchniowego.

Dokument opracowała gdańska firma o nazwie Eurotest Instytut Usług Marketingowych. Dokument zgodnie z tym co twierdzi ratusz został opracowany na zlecenie inwestora czyli firmy Echo Investment, która w tym miejscu już od kilku lat chce wybudować hipermarket. Echo Investment jest już właścicielem zdecydowanej większości terenu na którym miałoby stanąć centrum handlowo-usługowe o powierzchni zabudowy 28 900 m.kw.

W załączniku publikujemy ten dokument do ściągnięcia w formacie pdf. (Adobe Reader)
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę