Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Hurtownicy piwni wsparli dom dziecka

Główne zdjęcie
Dyr. Krzysztof Lasek (z czekiem) i Prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski

Kwotę 3 tys. zł przekazali partnerzy handlowi Browaru Łomża na rzecz Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Łomży. To równowartość nagrody w konkursie przeprowadzonym podczas spotkania podsumowującego 2004 rok, zorganizowanego przez łomżyński browar dla dystrybutorów jego produktów. Zwycięzcy tego konkursu postanowili przekazać nagrodę na cel charytatywny, i to oni wskazali jako beneficjenta dom dziecka w Łomży.

Czek na 3 tys. zł w imieniu hurtowników dyrektorowi łomżyńskiego domu dziecka przekazał Prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski. Pieniądze pochodziły od hurtowni: „WASPOL” z Wyszkowa, „RETMARK” z Radzymina, „HAST” z Małkini i „SAMUL” z Kolna.
Dyrektor domu dziecka Krzysztof Lasek podkreśla, że łomżyński browar od lat okazuje serce wychowankom placówki. „Teraz szlachetnym i pięknym gestem wykazali się partnerzy handlowi tej firmy. W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękuję zarówno im, jak i Prezesowi Browaru Łomża. Ten dar serca świadczy, że nie zapominacie o najsłabszych, najbardziej poszkodowanych przez los.”
Pieniądze od hurtowników mają zostać przeznaczone na organizację wakacyjnego wyjazdu dzieci nad morze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę