Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zwolnienia lekarzy w szpitalu

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Kilku lekarzy, w tym dwóch ordynatorów, zostało zwolnionych wczoraj z pracy w łomżyńskim szpitalu. Zwolnienia lekarzy miały dotknąć oddziałów ortopedyczno-urazowego, chorób wewnętrznych i gastroenterologii oraz laryngologicznego. Część zwolnionych lekarzy osiągnęła już wiek emerytalny, ale nie wszyscy.

Informacje o zwolnieniach są nieoficjalne. Potwierdziliśmy je w kilku niezależnych źródłach, ale z dyrektorem szpitala Krzysztofem Bałatą, mimo kilku porób, nie udało nam się dotychczas skontaktować.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę