Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Lider w odchudzaniu w Polsce

Coraz więcej Polaków decyduje się na odchudzanie pod okiem dietetyka. Szukając skutecznej metody porzucamy modne diety czy suplementy z apteki brane na własną rękę i przekraczamy próg gabinetu specjalisty ds. żywienia, oczekując fachowej pomocy. Coraz częściej liczy się dla nas skuteczność diety, a nie tempo zrzuconych kilogramów. To cieszy zarówno ekspertów żywieniowych, jak i nas samych.

Coraz bardziej świadomi!
„Często dostaję maile o treści: Chce schudnąć 15 kg w 1,5 miesiąca, czy to możliwe i jaka jest tego cena?” Odpowiedź jest prosta: cena za takie odchudzanie jest najwyższa: zdrowie.” Mimo takich maili, spotykam jednak coraz więcej osób, które nie chcą już szybkiego odchudzania, ale skutecznego i zdrowego, bo przeżyli już niejedną porażkę: efekt jo-jo”-  mówi Zofia Urbańczyk, dietetyk Naturhouse

Zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe zmienia całe nasze życie
Jest tylko jedna droga do osiągnięcia prawidłowej wagi i utrzymania jej przez długi czas: modyfikacja sposobu odżywiania. Największą sztuką jest wypracowanie u siebie nowych nawyków, tak aby nie był to kilku dniowy zabieg, ale trwała zmiana. W tym celu najlepiej oddać się w ręce specjalisty i wybrać kompleksową metodę. Do takich samych wniosków doszli eksperci Naturhouse i swoją metodę oparli na reedukacji żywieniowej.  

Nr 1 w odchudzaniu w  Polsce
Niewątpliwym liderem, jeżeli chodzi o kompleksowe odchudzanie z pomocą dietetyka, jest sieć Centrów Naturhouse. W każdej ze 150 placówek znajdziemy gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem, wyposażenie do specjalistycznych pomiarów wagi ciała oraz bogatą ofertę suplementów diety. Tak dynamiczny rozwój sieci w ciągu kilku lat istnienia na rynku świadczy o dużej liczbie zadowolonych klientów i rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu usługi. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować takiego sukcesu i samemu przekonać się co do skuteczności metody Naturhouse.

Recepta na sukces
Naturhouse nie narzuca sztampowych rozwiązań. Kluczem do sukcesu jest wypracowany przez lata system, oparty na reedukacji żywieniowej, który zawiera 3 elementy: regularne wizyt, odpowiednią dietę oraz wspierająca suplementację. Cotygodniowe wizyty u specjalisty pozwalają na monitorowanie procesu odchudzania, sygnalizowanie wszelkich spostrzeżeń Klienta, a także na szczerą rozmowę będącą często niezbędnym bodźcem do dalszego działania i wytrwania do końca kuracji. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, czuje się otoczony fachową opieką, a co najważniejsze – na bieżąco widzi wymierne efekty.

Zobacz jak wygląda wizyta u dietetyka Naturhouse >>

Społeczność Naturhouse
Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym. Dzięki temu już 4 000 000 osób całym świecie schudło z ich pomocą. Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem.   
Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Mazowiecka 1/11
18-400 Łomża
tel. 86 218 11 11
kom. 512 595 771
e-mail: lomza.mazowiecka@naturhouse-polska.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek - Piątek: 9:00 - 17:00

Zobacz wizytę Agnieszki Popielewicz u dietetyka Naturhouse >>

Znajdź adres Centrum Dietetycznego w twojej okolicy >>

Zapisz się na wizytę >>

Dołącz do społeczności Naturhouse >>


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę