Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

50+ dla 50 bezrobotnych

Łomżyński Urząd Pracy został zakwalifikowany do realizacji ministerialnego programu na rzecz zatrudnienia osób powyżej 50 roku życia „50 PLUS”. W skali kraju program 50 PLUS będzie realizowany przez 20 instytucji. Łomżyński PUP dostał na ten cel grant w wysokości 360 tys zł i jak zapewnia pieniądze te wystarczą na aktywizację 50 bezrobotnych.

Złożony przez Powiatowy Urząd Pracy w Łomży projekt nosi nazwę „Dojrzałość zawodowa atutem i szansą na zatrudnienie”. W jego ramach realizowane maja być: poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, sześciomiesięczne przygotowanie zawodowe w miejscu pracy, a także premię dla pracodawców w wysokości 4 242 zł, którzy zatrudnią na okres 12 miesięcy osobę po 50-tce, która w ramach tego programu przeszła przygotowanie zawodowe.
Program ma zostać zrealizowany w okresie od marca do 30 listopada 2005r.

W związku z otrzymaną rekomendacją PUP Łomża prosi pracodawców, którzy wypełniając ankiety zadeklarowali chęć uczestnictwa w projekcie, do zgłoszenia się do PUP w Łomży pokój 111a tel.216-77-77 wew. 297 celem pobrania wniosków na organizację przygotowania zawodowego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę