niedziela, 18 listopada 2018 napisz DONOS@

Wyniki III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”

Wyniki III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA” zorganizowanego przez Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży i Sekcję Bibliotekarską przy Zarządzie Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży POD HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY ŁOMŻYŃSKIEGO PANA LECHA MARKA SZABŁOWSKIEGO

KONKURS LITERACKI

KOMISJA W SKŁADZIE:
 
Przewodniczący:
1.      Radosław Wszędyrówny  - nauczyciel  bibliotekarz
Członkowie:
2.      Edyta Ejsmont    - nauczyciel języka polskiego   
3.      Anna Nawrotek   - nauczyciel języka polskiego   
4.      Ewa Zabielska    - nauczyciel języka polskiego   
 
po przeczytaniu i ocenie 74 prac literackich, które wpłynęły na w/w konkurs przyznała następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.               
 
Szkoły podstawowe:
 
Klasy I – III
 
I miejsce – Oliwia Szymańska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
II miejsce – Kacper Kamiński, Szkoła Podstawowa w Miastkowie.
II miejsce -  Angelika Aleksandrowicz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
III miejsce - Piotr Chojnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
III miejsce – Adam Wierzbowski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży.
 
Wyróżnienia:
1.      Adam Mierzejewski, Szkoła Podstawowa w Miastkowie,
2.      Katarzyna Kadłubowska, Szkoła Podstawowa w Miastkowie,
3.      Kacper Walczuk, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży,
4.      Mateusz Włodkowski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży,
5.      Marcel Mroczkowski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży,
6.      Adrian Dobrowolski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
.
Klasy IV – VI 
 
I miejsce – Aleksandra Jabłońska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.  
II miejsce –Aleksandra Jastrzębska, Szkoła Podstawowa w Kupiskach.  
III miejsce – Patrycja Maria Franczak, Szkoła Podstawowa w Kupiskach.
III miejsce – Konrad Nawrotek, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży.  
 
Wyróżnienia:
1.      Julia Kossakowska, Szkoła Podstawowa w Jedwabnem,
2.      Szymon Bronakowski, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży,
3.      Daria Godlewska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży,
4.      Milena Zaczek, Szkoła Podstawowa w Kupiskach,
5.      Mateusz Dudziński, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
 
Gimnazja
 
I miejsce – Izabela Trzaska, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Łomży. 
II miejsce – Alicja Trzaska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
III miejsce – Izabela Koszykowska, Publiczne Gimnazjum w Śniadowie.
 
Wyróżnienia:
1.      Katarzyna Kaszuba, Publiczne Gimnazjum w Śniadowie,
2.      Adam Bruliński, Publiczne Gimnazjum w Śniadowie,
3.      Magdalena Zach, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży,
4.      Wiktoria Bąkowska, Publiczne Gimnazjum w Piątnicy.
5.      Martyna Wojewoda, Publiczne Gimnazjum w Piątnicy,
6.      Ewelina Kołomyjska, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łomży. 
 
Szkoły ponadgimnazjalne
 
I miejsce – Klaudia Iwona Winko, Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.
II miejsce –Anna Martyna Duda, Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych
w Łomży. 
III miejsce – Anna Gąszewska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży. 
 
KONKURS PLASTYCZNY
 
KOMISJA W SKŁADZIE:
 
Przewodnicząca:
1.      Anna Bureś – artysta plastyk Miejskiego Domu Kultury DŚT w Łomży.
Członkowie:
2.      Karolina Skłodowska – kierownik Galerii Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.          
3.      Ewa Skłodowska - nauczyciel podstaw fotografii i filmu w Liceum Plastycznym w Łomży.
 
po ocenie 114 prac plastycznych, które wpłynęły na w/w konkurs  przyznała następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.
               
Szkoły podstawowe:
 
Klasy I – III
 
I miejsce – Weronika Żelazna, Szkoła Podstawowa w Kupiskach.
I miejsce – Gabriela Wawrzyniak, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży.
II miejsce – Julia Krynica, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
II miejsce – Maria Róża Chmielewska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży. 
III miejsce –Julia Parzych, Szkoła Podstawowa w Kupiskach.
III miejsce – Paweł Krasnowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
 
Wyróżnienia:
 
1.      Kinga Pawelczyk, Szkoła Podstawowa w Kupiskach,
2.      Natalia Ciecierska, Szkoła Podstawowa w Rydzewie,
3.      Aleksandra Dymerska Szkoła Podstawowa w Rydzewie,
4.      Wiktoria Solińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
 
Nagroda organizatorów:
 
1.      Paulina Żelazna lat 5,
2.      Maria Jankowska lat 5,
3.      Karolina Filipkowska lat 5,
4.      Martyna Dzierzgowska lat 6,
Szkoła Podstawowa w Kupiskach, Oddział Przedszkolny.
 
Klasy IV – VI 
 
I miejsce – Aleksandra Jastrzębska, Szkoła Podstawowa w Kupiskach.
II miejsce - Natalia Skrodzka, Szkoła Podstawowa w Miastkowie.
III miejsce – Klaudia Makowska,  Szkoła Podstawowa w Sławcu.
III miejsce – Kinga Jankowska, Szkoła Podstawowa w Sławcu.
 
Wyróżnienia:
1.      Natalia Wiktorzak, Szkoła Podstawowa w Miastkowie.
2.      Aleksandra Jabłońska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
3.      Natalia Szymborska, Szkoła Podstawowa w Rydzewie.
4.      Alicja Bieluch, Szkoła Podstawowa w Rydzewie.
 
Gimnazja
 
I miejsce – Milena Modzelewska, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łomży.
I miejsce – Maciej Prosiński, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łomży.
II miejsce –Agnieszka Borkowska, Publiczne Gimnazjum w Piątnicy.
II miejsce – Natalia Orłowska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
III miejsce – Patrycja Baczewska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
III miejsce - Jolanta Gawrych, Publiczne Gimnazjum w Zbójnej.
 
Wyróżnienia:
1.      Rafał Włodarczyk, Publiczne Gimnazjum w Śniadowie,
2.      Malinowska Natalia, Publiczne Gimnazjum w Śniadowie,
3.      Sylwia Grzymała, Publiczne Gimnazjum w Piątnicy,
4.      Klaudia Wróbel, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Łomży,
5.      Izabela Trzaska, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Łomży.
 
Szkoły ponadgimnazjalne
 
I miejsce – Magdalena Grabowska, Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomzy.
II miejsce – Anna Chrzanowska, III Liceum Ogólnokształcące w Łomży.
III miejsce – Urszula Karwowska, Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY
 
KOMISJA W SKŁADZIE:
 
Przewodniczący:
1.      Zbigniew Ciborowski – nauczyciel, artysta fotografik, członek rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej.
Członkowie:
2.      Marek Maliszewski – fotografik, fotoreporter 4lomza.pl, współpracownik Agencji Fotograficznej „Reporter”
3.      Jacek Sokołowski – nauczyciel informatyki, przyrody, fotografik amator, wiceprezes Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży.
4.      Jolanta Tarnacka – nauczyciel bibliotekarz, członek Sekcji Bibliotekarskiej przy Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Łomży.
 
po ocenie 43 prac fotograficznych, które wpłynęły na w/w konkurs  przyznała następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.
 
Szkoły podstawowe:
 
Klasy IV – VI
 
I miejsce – Natalia Kamińska, Szkoła Podstawowa w Miastkowie.
II miejsce – Klaudia Makowska, Szkoła Podstawowa w Sławcu.
III miejsce - Jakub Chludziński, Szkoła Podstawowa w Sławcu.
 
Wyróżnienia:
1.      Natalia Ciborek, Szkoła Podstawowa w Sławcu,
2.      Patryk Jankowski, Szkoła Podstawowa w Sławcu,
3.      Michele Parzych, Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży,
4.      Oliwia Jabłońska, Szkoła Podstawowa w Toruniu.
 
Gimnazja
 
I miejsce – Agata Kruszewska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
II miejsce – Emilia Brulińska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
III miejsce – Patrycja Baczewska, Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży.
 
Szkoły ponadgimnazjalne
 
I miejsce – Karolina Gawkowska, III Liceum Ogólnokształcące.
II miejsce – Martyna Kościuczuk, III Liceum Ogólnokształcące.
 
Wyróżnienia:
1.      Daria Wiśniewska, Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wielkopolskim,
2.      Aleksandra Zdanowicz, Zespół Szkół w Sztumie.
 
Decyzją Komisji oceniającej prace plastyczne, Komisji oceniającej prace fotograficzne i Komisji oceniającej prace literackie przyznano Annie Martynie Duda uczennicy kl. IV Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży Nagrodę Specjalną za umiejętne powiązanie swoich zdolności artystycznych, pomysłowość i bardzo wysokie walory  estetyczne wykonanej pracy.
 
Wszystkim uczniom, którzy odpowiedzieli na nasz konkurs serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie i piękne prace.
.
KOMISJE Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁY WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA. ŻYCZYMY KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU ORAZ SPEŁNIENIA ARTYSTYCZNYCH MARZEŃ.
.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 19 kwietnia 2013 r. o godz. 10. 00 (piątek) w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, ul. M. Curie – Skłodowskiej 5.
Nagrodzonych i wyróżnionych uczniów zapraszamy wraz z opiekunami.
 
 
KOORDYNATOR KONKURSU:
                                                                       Ewa Kowalik
.
.
Dodał: JS
 
 
 
 
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
nie, 14 kwietnia 2013 20:11
Data ostatniej edycji: pon, 15 kwietnia 2013 20:30:27

 












 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę