Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

I Otwarty Turniej Brydża o Puchar Przewodniczącego Powiatowej Rady SLD w Łomży

W dniu 6 kwietnia 2013 roku w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży odbyły się zmagania pasjonatów gry w brydża. Organizatorem turnieju była Rada Powiatowa SLD w Łomży i Oddział ZNP w Łomży.

Pomysł turnieju zaproponowała Rada Wojewódzka SLD w Białymstoku, która jest głównym fundatorem pucharów dla zwycięzców turnieju. Zmagania turniejowe odbyły się tradycyjnie w Sali Konferencyjnej ZNP na ul. Sadowej 2.  Wybór miejsca nie był przypadkowy, przecież od wielu lat w Związku działa Sekcja Brydża Sportowego i rokrocznie odbywa się Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli.

Od godz. 10.00 przy stolikach zasiadło 13 par graczy z Łomży, Zambrowa i Białegostoku. Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwał sędzia  Krzysztof Krajewski „Biały”. Zebranych powitała Aleutyna Kołos - Prezes Oddziału ZNP wraz z Zenonem Żyjewskim – przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Łomży. Wśród zaproszonych gości  był Bogdan Budzisz – Sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD w Białymstoku,  Robert Łada -  radny Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz członkowie i sympatycy partii. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy za udział, a zwycięzcy: Włodzimierz Królak i Adam Myśliwiec -  I miejsce,  Adam Chmielewski i Jan Gardocki - II miejsce, Tadeusz Wałkuski i Bogdan Zakrzewski - III miejsce zostali uhonorowani pucharami, które wręczali organizatorzy i goście.

Na zakończenie turnieju na sportowców czekały pyszne przekąski przygotowane przez Magdalenę Wdziękońską – sekretarza Rady Powiatowej SLD w Łomży. Dokumentacją fotograficzną zajął się tradycyjnie Jacek Sokołowski – wiceprezes Zarządu Oddziału ZNP w Łomży. Mamy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się do kalendarza imprez sportowych naszego miasta.  Zapraszamy za rok!!!! 

Ewa Chludzińska

Dodał: JS

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
so, 06 kwietnia 2013 15:14
Data ostatniej edycji: so, 06 kwietnia 2013 16:18:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę