Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

POWIATOWY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNO - FOTOGRAFICZNY PT.: „MOJA BIBLIOTEKA”

Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży Sekcja Bibliotekarska przy Zarządzie Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w III edycji powiatowego konkursu literacko - plastyczno – fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”

Cele konkursu:

 1. Promowanie bibliotek szkolnych.
 2. Rozwijanie i utrwalanie nawyków czytelniczych uczniów.
 3. Rozwijanie i wykorzystywanie własnej wyobraźni i pomysłowości.
 4. Proponowanie pożytecznych form spędzania wolnego czasu.

Regulamin konkursu:

 1. Każdy z autorów może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę plastyczną i literacką wykonaną samodzielnie. Praca powinna być podpisana na odwrocie: imię i nazwisko autora, klasa, adres i telefon szkoły, imię, nazwisko i adres e-mail opiekuna.
 2. Technika wykonania pracy plastycznej: rysunek, grafika, malarstwo, wydzieranka, witraż. Format A – 3 lub A – 4.
 3. Prace literackie: opowiadanie, reportaż, wiersz, fraszka, motto.
 4. Prace fotograficzne w ilości 1 – 3 sztuk: format, technika i kolorystyka dowolna. Zdjęcie należy oprawić na bristolu o marginesie 5 cm.
 5. Kryteria oceny prac: wartość merytoryczna i zgodność z tematem, forma pracy, samodzielność, oryginalność, ogólne wrażenie
 6. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatorów i mogą być wykorzystane w celach reklamy i publikacjach. Uczestnicy i nauczyciele wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku do celów związanych z konkursem. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 7. Prace uczniów należy złożyć lub przesłać do 31 marca 2013 r. na adres: Zespół  Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, 18 – 400 Łomża, ul. M. C. Skłodowskiej 5 z dopiskiem „Moja Biblioteka”.
 8. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie umieszczona na stronach  internetowych organizatorów www. zsdig-lomza.pl i ZNP Oddział w Łomży.
 9. Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu w kategoriach wiekowych: kl. 1 – 3, kl. IV – VI, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne odbędzie się 18 kwietnia 2013 roku godz. 10. 00. Laureaci zostaną powiadomieni odrębnym pismem.

UWAGA!!! Dodatkowych informacji udzieli Ewa Kowalik, koordynator konkursu - nauczyciel Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, tel (086) 215 03 42 w. 23, e-mail e.kowalik@op.pl

 

Zarząd Oddziału
śr, 20 lutego 2013 16:08
Data ostatniej edycji: śr, 20 lutego 2013 16:25:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę