Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny Loga.jpg

Karnawał nowości z Center-Mebel w Łomży

Główne zdjęcie
Wspólna fotografia

150 producentów mebli, stolarzy i projektantów z osobami towarzyszącymi bawiło się przednio na wieczorze karnawałowym, który zorganizowała firma Center-Mebel z Łomży. Znany i ceniony dystrybutor płyt, obrzeży i okuć meblowych zaprosił swoich sprawdzonych kontrahentów na mistrzowskie pokazy tańca C.T.Group i Skrecz oraz na nietuzinkowy kabaret Formacja Chatelet. Pełni wrażeń artystycznych goście mogli poznać nowości renomowanych firm: Blum, Dollken, Rejs i Sevroll, delektować się pysznym winem z pierwszej profesjonalnej polskiej winnicy Adoria i wykwintnymi specjałami Restauracji Retro.

Formacja Chatelet
Formacja Chatelet
Skrecz
Skrecz
Skrecz
Skrecz
CTGroup
CTGroup
Grzegorz Kurak, właściciel
Grzegorz Kurak, właściciel

W sali koncertowej Filharmonii Kameralnej w Łomży 300 szacownych i eleganckich gości powitał Grzegorz Kurak, właściciel założonej w 1996 r. firmy Center-Mebel.
- Spotykamy się w scenerii innej niż zwykle, ponieważ naszym dzisiejszym celem jest zapewnienie Państwu pozytywnych doznań – powiedział, dziękując za liczne przybycie. - Życie niesie trudne chwile, więc przenieśmy się w inną rzeczywistość i skupmy się na dobrej zabawie. Przy organizacji tego spotkania  pomogły nam firmy Blum, Dollken, Rejs i Sevroll, za co im serdecznie dziękuję, i zapraszam Państwa do rozmowy z ich przedstawicielami po części artystycznej.

Zanim przedsiębiorcy przeszli do swobodnych rozmów o interesach w foyer, czekało na nich ponad dwie godziny beztroskiej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie estradowym. Popisy wielkich umiejętności tanecznych dały dwa łomżyńskie zespoły: breakdance'owa CTGroup i hiphopowy Skrecz, którym przewodzi od ponad dekady instruktor, choreograf i tancerz Marek Kisiel. Potem publiczność zaśmiewała się do łez przy żartach i skeczach Formacji Chatelet z Krakowa. Przewidziany na godzinę koncert trwał trzy kwadranse dłużej, bo zachwyceni widzowie wywoływali do bisów artystów trzykrotnie.  

- Współpracujemy z najbardziej innowacyjnymi firmami w Europie, aby najnowsze trendy i rozwiązania mieć zawsze w kolekcji – podkreśla Andrzej Zawojski, dyrektor Center-Mebel. - Mamy w ofercie znakomitej jakości produkty, niektóre z dożywotnia gwarancją . Znajduje to uznanie w oczach wielu klientów hurtowych i indywidualnych.
Cztery renomowane firmy europejskie przygotowały stoiska w foyer. Austriacki Blum, produkujący systemy szuflad, zawiasy i podnośniki, pokazał kuchnię „na kółkach”: szafki przestawia się dowolnie, aby uzyskać najwygodniejszy i najbardziej ergonomiczną kuchnię. Niemiecki producent Dollken zaprezentował wysokiej jakości obrzeża do płyt meblowych, perfekcyjnie dobrane do wzorów i kolorów płyt. Rejs to polski producent tzw. cargo – koszy wysuwnych z drutu mających zastosowanie w meblach kuchennych – pozwalających na wysunięcie bez wysiłku i jednoczesny dostęp do całej zawartości. Również polska firma Sevroll przedstawiła najnowsze systemy do drzwi przesuwnych w nowych kolorach z oryginalnymi fakturami. Dodajmy, że Center-Mebel nie tylko sprzedaje tego typu akcesoria do produkcji mebli, ale także świadczy różnorodne usługi, między innymi: ostrzenie pił, nakładanie kleju na obrzeża, produkcja ramek meblowych z profili aluminiowych i szkła czy cięcie i okleinowanie płyt meblowych.   
- Mamy bogaty asortyment produktów najwyższej klasy do stworzenia wygodnych, estetycznych i nowoczesnych mebli – zapewnia Andrzej Zawojski. - Mamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalnych doradców, którzy znajdą rozwiązania dla klientów o wysokich wymaganiach i najbardziej nawet wyrafinowanych potrzebach i gustach.

Zapraszamy.

Łomża, Aleja Legionów 141F
tel.: +48 (86) 218 36 47

Ełk, ul. Ciepła 8, 
tel./fax +48 (87) 621 37 53

www.center-mebel.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę