Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Jaszewski odwołany. Bajno będzie p.o. dyrektora szpitala w Łomży

Zarząd Województwa odwołał Mariana Jaszewskiego ze stanowiska dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Stosunek pracy zostanie rozwiązany za porozumieniem stron z dniem 31 grudnia br. Wcześniej pan Jaszewski złożył wniosek o rozwiązanie z nim umowy - poinformował Jan Kwasowski, rzecznik marszałka województwa.

Zarząd Województwa z dniem 1 stycznia 2013 roku powierza pełnienie obowiązków dyrektora szpitala panu Janowi Bajno, dotychczasowemu zastępcy do spraw finansowo – administracyjnych. Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę